Výkup nemovitostí se vyplatí i podnikatelům

Výkup nemovitosti nabízí efektivní a vhodné řešení pro mnoho lidí nacházejících se v těžkých životních situacích, půjde například o vysoká zadlužení nebo exekuce na nemovitosti. Věřitelé potřebují uhradit dluhy v nejkratším možném termínu, často rozhoduje čas a dlužníci si tak často standardní prodej nemovitosti nemůžou dovolit, výkup nemovitosti je pak ideálním řešením.

 Zatímco klasický prodej i s pomocí realitní kanceláře může trvat i několik dlouhých měsíců, výkup nemovitosti je věc hotová za pár dnů. Prodávající na nic zdlouhavě nečeká, ba naopak – proces je velice rychlý a snadný. Stejně tak se nečeká ani na peníze, dostávají se obratem během několika dnů.

Výkup nemovitosti nejen pro zadlužené

 Výkup nemovitostí už dávno není řešením pouze pro zadlužené. Výhodný může být i pro rozvádějící se pár, dále v případě nutnosti získání finančních prostředků pro neočekávané životní situace nebo také pro investory a podnikatele.

Podnikatelé a investoři již nepovažují výkup nemovitostí za tabu, jak před několika lety, ba naopak, jedná se pro ně stále o atraktivnější možnost financování jejich firemních záležitostí. Mnoho z nich rádo obětuje pár procent z tržní ceny oplátkou za to, že zbylé peníze dostanou prakticky ihned a budou je moci tak obratem investovat do svých podnikatelských projektů a nápadů, které jim dávají větší smysl.

Finanční prostředky pro podnikatelské záměry

Není se čemu divit, že je výkup stále oblíbenějším. Pokud má firma zajeté obchodní vztahy, existující business partnery a pracuje na probíhajících zakázkách, může být někdy příliš velké riziko prodávat nemovitost několik měsíců a finanční prostředky tak pouze „vyhlížet v dáli“.

Ohrožení nebo odložení plánovaného projektu zdlouhavým standartním prodejem mnohým nestojí za cenu ztráty několika procent z tržní ceny nemovitosti. Přistupují pak k variantě výkupu, kterým získají až 90% kupní ceny nemovitosti a zároveň finanční prostředky mohou okamžitě využít pro svůj business.

Podnikatelé pro získání finančních prostředků čím dál častěji preferují odkup nemovitostí i před klasickými úvěry v bance. Banky sice nabízejí firmám mnoho forem úvěrů a půjček, ale úroky jsou často tak nevýhodné, že firma pouze odkládá své finanční potíže do budoucna.

Pokud tedy přemýšlíte, kde získat finanční prostředky pro své podnikatelské projekty a uvažujete o prodeji nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit. My vám pak pomůžeme zafinancovat vaše podnikatelské záměry a vy si budete moci bez starostí dále rozvíjet svůj business.

AktualityNezařazené

Komentování zakázáno.