Výkup bytů

Výkup bytů v Praze a středních Čechách

Již několik let Vám pomáháme řešit problematické situace spojené se zadlužením bytů a následnými exekucemi. Řešením v těchto případech může být výkup bytu, vyplacení exekuce a následné oddlužení bytu nebo prodej bytu v součinnosti s exekutorem a věřiteli. Výkup bytů a oddlužení bytů provádíme hlavně v lokalitách Praha a střední Čechy.

Výkup bytu je vhodný pokud preferujete rychlé řešení, vyplacení exekuce s oddlužením bytu a následným prodejem je vhodné, pokud máte na řešení problému více času.

výkup bytu za hotové

Za kolik od vás byt vykoupíme?

Někdy jste v situaci, kdy potřebujete odkoupit svůj byt co nejdříve, ideálně ihned. V tom případě je pro Vás určen výkup bytu. Váš byt jsme schopni vykoupit za 50 – 90 % tržní ceny. Procento je závislé na velikosti bytu, na lokalitě, na jejím stavu.

Byty ve městech se většinou vykupují za vyšší procenta než byty dál od měst v místech s horší infrastrukturou a horší občanskou vybaveností. Nelze to ale brát jako neměnné pravidlo, někdy mohou mít i byty dál od měst se zhoršenou infrastrukturou svá specifika, díky kterým je lze vykoupit za vyšší procento.

výkup bytů za hotové

Vykoupíme Váš byt do 24 hodin

Výkupy bytů realizujeme do 24 hodin, pokud byt nemá právní vady, které by takto rychlý výkup omezovaly. V opačném případě Vám sdělíme reálný čas, za který jsme schopni byt vykoupit. V případě komplikací záleží doba výkupu Vašeho bytu na jejich povaze, nelze tedy bez podrobné znalosti komplikací dobu výkupu přesněji určit.

Výkup je ale vždy rychlejší než klasický prodej a pokud potřebujete ze svého bytu získat peníze co nejdříve, je pro Vás výkup bytu ta správná volba.

Potřebný právní servis zajišťujeme my a nic si za něj neúčtujeme, pro Vás je právní servis zdarma. Kupní smlouvy jsou vždy vyhotoveny advokátem a advokátní úschova se používá nejčastěji i k úschově kupní ceny. Pokud máte zájem o rychlý výkup Vašeho bytu, nezávazně to s námi proberte.

Postup při výkupu bytu

 • telefonicky nebo emailem nám sdělíte specifikaci nemovitosti, abychom ji mohli vyhledat v katastru nemovitostí
 • prověříme její právní stav dle listu vlastnictví
 • domluvíme si termín návštěvy nemovitosti
 • při prohlídce nemovitosti zjistíme její technický stav
 • navrhneme výkupní cenu
 • po akceptaci ceny zadáme přípravu smluv advokátovi
 • odsouhlasíme si s Vámi znění kupní smlouvu a smlouvu o advokátní úschově
 • podepíšeme smlouvy
 • doručíme smlouvy na katastr
 • vyplatíme Vám kupní cenu
 • na základě předávacího protokolu převezmeme nemovitost

Pokud chcete prodat svůj dům, kontaktujte nás, rádi to s vámi nezávazně probereme.

vykoupíme váš byt za hotové

Co o nás říkají naši klienti

Touto cestou vám chci poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu, i když jsem prodej musela řešit výkupem. Přesto vše proběhlo velmi profesionálně a makléř pochopil moji situaci a uměl si se vším poradit.
Marie Dvořáková, Záběhlice
Dobrý den, tímto Vám za sebe i manželku děkuji za veškerou spolupráci při výkupu našeho bytu. Přestože jsme původně počítali s trochu vyšší cenou, oceňujeme rychlost, s kterou jste náš problém vyřešili a přátelský přístup, ve kterém se neslo celé naše jednání.
Milan Nejdek