Prodej nemovitosti

Exekuční prodej nemovitostí

Pokud se rozhodnete zpeněžit svou nemovitost a nejste příliš tlačeni časem, je pro Vás nejvýhodnější klasický prodej. Klasickým způsobem lze při správném postupu prodat nemovitost v rozmezí několika týdnů až třech měsíců.

Rychlost prodeje nemovitosti ovlivňuje správné nastavení ceny, za kterou se nemovitost potenciálním kupujícím nabídne. Peníze na svém účtu můžete mít za jeden až osm týdnů, od rezervace nemovitosti kupujícím, v závislosti na financování.

prodej nemovitostí v exekuci

Při financování hotovostí a za předpokladu rychlého odsouhlasení kupní smlouvy, lze počítat s prodejem nemovitosti v rámci jednoho týdne. V případě financování nemovitosti hypotéčním úvěrem nebo stavebním spořením lze reálně počítat se čtyřmi až osmi týdny.

Zde vstupuje do hry mnoho faktorů, které rychlost vyřízení úvěru ovlivňují. Vliv na rychlost má bonita klienta, kupní cena nemovitosti, způsob uvolňování peněz z banky.

Neopomenutelný je i lidský faktor, kde záleží na rychlosti dodání podkladů kupujícím, rychlosti hypotečního makléře vyřizujícího úvěr a v neposlední řadě na rychlosti pracovníků banky.

Rozdíl několika týdnů v připsání kupní ceny na účet prodávajícího může znamenat i způsob uvolnění peněz z banky, případně od schovatele kupní ceny. Postupy bank nejsou vždy totožné a i podmínky prodeje nemovitosti mohou vyžadovat různé způsoby uvolňování peněz.

Pokud chcete mít kupní cenu na svém účtu co nejdříve, kontaktujte nás, navrhneme Vám nejvhodnější způsob právě pro Vaši situaci.

exekuční prodej nemovitosti

Co o nás říkají naši klienti

Dobrý den, tímto Vám za sebe i manželku děkuji za veškerou spolupráci při výkupu našeho bytu. Přestože jsme původně počítali s trochu vyšší cenou, oceňujeme rychlost, s kterou jste náš problém vyřešili a přátelský přístup, ve kterém se neslo celé naše jednání.
Milan Nejdek
Jsem ráda, že jsem si mezi společnostmi poskytujícími výkup nemovitostí, vybrala právě tu vaší. Nabídek je dnes mnoho a měla jsem obavu, abych si špatným výběrem nezkomplikovala svou, už dost obtížnou, situaci. Děkuji Vám za ochotu a pozitivní energii, s kterou jste ke mně přistupovali a přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.
Bc. Lenka Králová