Reference

Reference

Jsme rádi, pokud Vám můžeme pomoci vyřešit Váš problém s prodejem či oddlužením nemovitosti. Pokud jste již našimi klienty, oceníme zpětnou vazbu na naší práci, ať už se jedná o výkup nemovitosti, oddlužení nemovitosti nebo jen poradenství v oblasti nemovitostí. Pokud nás teprve plánujete oslovit, můžete si přečíst reference klientů, kteří s námi již spolupracovali.

Dobrý den, tímto Vám za sebe i manželku děkuji za veškerou spolupráci při výkupu našeho bytu. Přestože jsme původně počítali s trochu vyšší cenou, oceňujeme rychlost, s kterou jste náš problém vyřešili a přátelský přístup, ve kterém se neslo celé naše jednání.
Milan Nejdek
Touto cestou vám chci poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu, i když jsem prodej musela řešit výkupem. Přesto vše proběhlo velmi profesionálně a makléř pochopil moji situaci a uměl si se vším poradit.
Marie Dvořáková, Záběhlice
Dostal jsem se do tzv. dluhové pasti a nevěděl jsem jak to ze začátku řešit. Až jsem dostal kontakt na Vaši firmu a vyřešili jsme to výkupen naší chaty. Možná bych normálním prodejem dostal víc, ale když je třeba rychle jednat, není na výběr. Jsem spokojen. Díky.
Roman Bureš, Plzeň
Jsem ráda, že jsem si mezi společnostmi poskytujícími výkup nemovitostí, vybrala právě tu vaší. Nabídek je dnes mnoho a měla jsem obavu, abych si špatným výběrem nezkomplikovala svou, už dost obtížnou, situaci. Děkuji Vám za ochotu a pozitivní energii, s kterou jste ke mně přistupovali a přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.
Bc. Lenka Králová