Tel.: +420 774 553 446

info@vykupnemovitostipraha.cz
Žitná 562/10, Praha 2

Znalecký posudek ceny nemovitosti

posudekOd ledna 2014, kdy došlo ke změně zákona ohledně daně z nabytí nemovitých věcí, nemusí poplatník při prodeji některých nemovitostí předkládat znalecký posudek. V tom případě ale finanční úřad vychází z takzvané „směrné hodnoty“ o které nemá poplatník představu, jak vysoká asi bude. Pokud tedy chcete mít představu o tom, jak vysokou budete platit daň, máte i nadále možnost nechat si vyhotovit znalecký posudek, ke kterému se bude při stanovování daně přihlížet tak, jak tomu bylo do konce roku 2013.

Pro naše klienty zajišťujeme znalecké posudky za výhodné ceny, při využití i jiných našich služeb jsou mnohdy zdarma. Vyhotovení znaleckého posudku trvá přibližně 5 – 14 dnů, v závislosti na typu nemovitosti a potřebách klienta.

Cena znaleckého posudku bývá v rozmezí 1.900 – 8.000 Kč, v některých případech, například při oceňování zemědělských či průmyslových areálů, může tuto cenu překročit. Pokud potřebujete znalecký posudek, případně se chcete informovat na cenu znaleckého posudku ke konkrétní nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat.


Hledané výrazy:

jsou to hlavně znalec v oboru nemovitostí, znalecký posudek a znalecký posudek ceny nemovitosti, dále také znalecký posudek ceny nemovitosti zdarma a znalecký posudek ceny nemovitosti rychle a mezi další patří znalecký posudek nemovitosti Praha a znalecký posudek ceny bytu a znalecký posudek ceny domu a v neposlední řadě znalecký posudek ceny rekreačního objektu a znalecký posudek ceny pozemku