Tel.: +420 774 553 446

info@vykupnemovitostipraha.cz
Žitná 562/10, Praha 2

Financování koupě nemovitosti

Financování nemovitostiNe každý má v hotovosti několik miliónů korun na koupi své nemovitosti. Pokud nepatříte do skupiny milionářů, budete svou nemovitost muset financovat pomocí úvěru. Úvěr za účelem pořízení bydlení je nazýván jako hypoteční úvěr (hypotéka). Hypotečních úvěrů je několik druhů, vždy je nejlepší poradit se s hypotečním specialistou, který druh je pro Vás ten nejlepší. Nemovitosti s nižší kupní cenou lze financovat i stavebním spořením, na nejlevnější nemovitosti, například chaty bez čísla evidenčního, lze často využít je spotřebitelský úvěr.

Pokud řešíte financování nemovitosti a nejste si jisti výběrem úvěru, případně i banky, kontaktujete nás. Naši hypoteční specialisté Vám zdarma a nezávazně navrhnou několik možných variant financování a pomohou s výběrem té nejlepší, dle Vašich potřeb. Můžete k nám přijít i s konkrétní nabídkou z banky či od jiného hypotečního poradce. Uděláme maximum pro to, abychom Vám vyjednali ty nejlepší podmínky.


Hledané výrazy:

mezi nejčastěji hledané patří hypotéční úvěr, hypotéka a stavební spoření, dále financování koupě nemovitosti, financování bytu a financování koupě družstevního bytu a také financování koupě družstevního bytu bez možnosti převodu a financování nemovitosti bez zástavy a také hypoteční úvěr rychle, hypoteční úvěr vyřízení zdarma a hypotéka na míru